پیام نوروزی فرزاد میرزایی شهردار منطقه نه شیراز

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
 
 
خداوند منان را سپاسگذاریم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسیر آینده بگذاریم.
 
بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعی می باشد را به تمامی شهروندان عزیز و کارکنان خدوم شهرداری تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت، همراه با تلاشی مضاعف برای رسیدن به اهداف متعالی شهرداری شیراز در سایه منویات و رهنمودهای مقام عُظما ولایت از خداوند منان برای شما عزیزان مسئلت می نمایم.
 
امسال بهار دل انگیز و نوروز در حالی از راه می رسد که هموطنان و همشهریان عزیزمان برای پیشگیری و مقابله با شیوع گسترده کرونا ویروس تمام توان خود را به کار گرفته و همدلانه با مسئولان همکاری می کنند. شهرداری شیراز به عنوان خدمتگزارترین دستگاه اجرایی استان در سال 1399 بویژه در جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، مجموعه ای از کوشش ها و خدمات ارزنده را تقدیم به شهروندان عزیز  کرد. در این میان شهرداری منطقه نه شیراز با تنوع خاص اجتماعی و ساختاری، یکی از مناطق پیشتاز در حوزه های عمرانی و اجتماعی بود. خدا را شاکریم که بخش اعظمی از آنچه که در سال گذشته، به عنوان " وعده و برنامه " از آن سخن گفتیم امروز جزیی از کارنامه عملی و اجرایی منطقه، در اختیار شهروندان قدرشناس قرار گرفته است. امید آن که این مزیت ارزشمند، در کنار همت و تلاشی که همکاران خدوم بنده در شهرداری منطقه نه شیراز دارند زمینه ساز تحولات آشکار در سال جدید باشد.
 
فرا رسیدن سال 1400 هجری شمسی را صمیمانه تبریک عرض نموده و سالی سرشار از برکت و آرامش و آبادانی برای شهر و کشور عزیزمان آرزومندم .
 
 
 
فرزاد میرزایی
شهردار منطقه ٩

منبع : شهرداری منطقه نه شیراز
۸۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است